.
.

.

Tvorba web stránok a eShopov

Ponúkame Vám predajné web stránky aeShopy s dizajnom a funkcionalitou šitou na mieru, v závislosti od oblasti, v ktorej pôsobíte. Odlíšime Vás od konkurencie!

 

Responzívny dizajn

Automatické prispôsobovanie sa Vášho webu rôznym zariadeniam ako sú PC, notebook, smartfón a tablet pri zachovaní kvality zobrazenia a všetkých funkcionalít.

 

Analýza a SEO optimalizácia

Dáme vedieť vyhľadávačom, že existujete! Kvalitne spracovaná SEO optimalizácia jehlavne o popredných neplatených pozíciáchv Google.Máme k dispozícií kvalitné analytické nástroje. Pri každej investícií sa počíta snávratnosťou. Stály testing a optimalizácia pomáha navýšeniu predaja!

 

Internetový marketing

Oslovíme tisíce ľudí! Kvalitne spracovaný predajný a responzívny web + online marketing + návštevnosť =predaj! Fungujeto takto aj Vám?!Precízne naplánovaná a správne zrealizovaná internetová reklamná kampaň má obrovský potenciál pre akúkoľvek organizáciu.

 

Branding

Stojíte si za kvalitou Vami poskytovaných služieb a predávaných produktov? A čo tak dopriať Vašim klientomluxus v podobe vytvorenia Vašej obchodnej značky?!

 

Sociálne siete

Jednoduchá, rýchla a veľmi efektívna forma komunikácie. Facebook, Google+, Pinterest, i ďalšie. Prinášame ľudom novinky, akcie i zábavu. Žijeme!

 

Moderné technológie

Tvoríme moderné web stránky poháňané špičkovými technológiami. ASP.NET MVC, HTML5, CSS3, Bootstrap, jQuery,MS-SQL. a ďalšie zvyšujú rýchlosť, dostupnosť a spoľahlivosť našich webových aplikácií aj pri väčších objemoch dát ako sú napr. realitné kancelárie.


Jednoduchá administrácia

Prehľadný redakčný systém zabezpečuje pohodlné a jednoduché pridávanie a editáciu obsahu. Bežnú administráciu web stránky tak zvládne takmer každý užívateľ.Je tu možnosť, že Vám budeme kompletný eshop alebo web spravovať aj my.